Degustační menu / Degustation menu

25/3-30-4

600,- Kč/osoba/person

 

Carpaccio z divočáka se salátkem z fenyklu, hořčicí a restovanými mandlemi

Wild boar carpaccio with the fennyl mustard salad and toasted almonds

 

Pomalu pečený vepřový bůček podávaný s omáčkou ze zázvoru a uzených sezamových semínek

Slow roasted pork belly served with ginger smoked sesame sauce

 

Restovaná kachní prsíčka v omáčce Grandmarnier, podávána s restovanými bramborami a špekem se zelenou růžickovou kapustou

Pan-roasted duck breast in Grandmarnier sauce served with roasted potatoes and bacon with brussel sprouts

 

Domácí zmrzlina slaný karamel

Homemade salted caramel ice cream

Šéfkuchař / Majitel

Jmenuji se Steven Trumpfheller, pocházím z Ameriky a jsem majitelem a šéfkuchařem této restaurace, které jsem se ujal v roce 2009, a pojmenoval ji na počest této obdivuhodné operní divy. Základ mojí kuchyně tvoří francouzsko-italská fusion cuisine, kterou dotvářím a obohacuji za použití těch nejlepších místních i zahraničních surovin. Vařím jen z nejčerstvějších potravin – mořských plodů, ryb, masa – a ingrediencí z celého světa. Připravuji i domácí dezerty. Já a celý můj tým zkušených profesionálů budeme velmi potěšeni, když vás budeme moci přivítat a potěšit vaše smysly výborným jídlem a nápoji.

Lokální zdroje & Organické potraviny

Nakupujeme z místních produkcí, z vybraných farem.

Pianista

Milan Jermář

Absolvent pražské konzervatoře a Univerzity Karlovy obor klavír. Od roku 1998  hrál v Německu, Švýcarsku (Gluringen hotel Tenne,Wengen  hotel Belvedere 8let), Rakousku a u lodní společnosti Deilmann. Hraje v pražských restauracích a na společenských akcích. V jeho repertoáru jsou zastoupené skladby klasiků, operety, muzikálových melodií a jazz standardů..

 

Ema Destinová

 

26.02.1878 - 28.01.1930 Ema Destinová neboli Ema Pavlína Kittlová, pocházející z bohaté rodiny, se narodila v Praze 26. února 1878. Chtěla být houslistkou a to dokázala tím, že svůj první solo koncert uskutečnila v osmi letech. Ve čtrnácti letech zjistila, že má nádherný hlas a rozhodla se, že se stane operní zpěvačkou. Studovala v Praze pod vedením Marie Loewe-Destinn a jako poděkování za její čas, úsilí, lásku a podporu při studiu zpěvu si změnila své jméno na Emmy Destinn v roce 1897 v Dráždanech pri vystoupení jako Santuzza v Cavalleria Rusticana.

Byla považována za vynikající umělkyni, dramatické soprano s hlasem obrovské síly a barevné škály, mohutné kvality a flexibility. Účinkovala na světových premiérách známých oper a mimo jiné mluvila hned několika jazyky (bezchybnou němčinou, elegantní francouzštinou, perfektní italštinou a dokonalou angličtinou bez přízvuku).

Ema Destinnová vytvořila řadu rolí, mezi než patří např. Silvie v d’Albertově Der Improvisator, Diemut ve Straussově Feuersnot, Elsu v Anno od Scholze, hlavní roli Louisy v Charpentierově opeře, Marguerite v Till Eulenspiegel od von Reznicka. Zpívala v Leocavallově Roland von Berlin jako Hedwiga, v Humperdinckově Heirat wider Willen, v Woikowsaky-Biedau Der lang Kerl, ve Straussově Salome, jako Milada v Daliborovi Bedřicha Smetany, Ganymede v Offenbachově La Belle Helene, jako Magdalena v Adamově Postillion z Lonjumeau, Senta v Fliegende Holländer, Nedda a Santuzza, Madame Butterfly.

Ema Destinn

Poslední Posty na FB

 

Kontaktní Informace

U Emy Destinnové

Kateřinská 7, 120 00, Praha 2

t: +420 224 918 425

e: uemydestinnove@seznam.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Otevírací doba:
Po - Pá:
- Standardní menu servírováno během 11:00 - 23:00;
So: 18:00 - 23:30;
Ne: zavřeno (otevřeno jen pro speciální akce) Nabízíme soukromé oslavy, bankety a catering